Выборы в Першотравенске    ЗВЕРНЕННЯ

до національно-демократичних політичних сил Першотравенська

Увага! Першотравенськ у небезпеці!

Захистимо рідне місто!

25 жовтня 2015 року в Першотравенську відбулися найбрудніші за роки незалежності України місцеві вибори, визнання результатів яких відкине нас на десятиліття назад. Колишні регіонали, об’єднавшись в «Опозиційний блок» за фінансової підтримки ДТЕК знов застосували брудні політтехнології, які вперше пройшли випробування в нашому місті в 2010 році. Серед лідерів ОПА-блоку, які сьогодні намагаються знов прийти до влади, ті, хто організовував анти майдани, публічно засуджував майданівців, що призвело до сотень тисяч людських жертв. Це саме з їх вини в Україні розпочалася війна, яка не дійшла до Першотравенська лише завдяки зусиллям справжніх патріотів, які нині представляють національно-демократичні політичні сили. Ведучи чесну політичну боротьбу, на жаль, вони навіть не могли уявити, що після перемоги майдану, втрати частини країни, бувші регіонали за підтримки олігархів, знову піднімуть голову. Протягом усього голосування в Першотравенську відбувалося грубе порушення ст. 7 Закону України «Про місцеві вибори», у відповідності до якої «Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборів забороняється».

Зокрема, на всіх виборчих дільницях були присутні представники керівного складу «ДТЕК «Павлоградвугілля», які у переважній більшості мали посвідчення представників преси й практично контролювали процес голосування й участь підлеглих у виборах. До того ж деякі кандидати у депутати міської ради від «Опозиційного блоку» на власному авто підвозили виборців до виборчих дільниць. Які розмови чи дії відбувалися під час поїздки залишається лише здогадуватися. На одній з дільниць членами комісії були переплутані бюлетені двох округів (28 та 29), у результаті чого, виборці цих округів не знайшли прізвищ своїх кандидатів у бюлетенях. У кишені одного з членів комісії було виявлено понад 60 контрольних талонів бюлетенів, і це після того, як були зроблені підрахунки та складені звіти. Відповідна заява про це порушення подана до правоохоронних органів. Близько 300 бюлетенів з виборів міського голови визнані недійсними, при цьому на різних дільницях були помічені однотипні пошкодження бюлетенів, зокрема, однакові хрестики напроти всіх чотирьох кандидатів. З настанням сутінок, під світлом настільних ламп, які були встановлені в кабінках, через нещільність тканини було читко видно в якому місці бюлетеня виборець ставить позначку, що порушує вимогу таємності голосування. На одній з дільниць секретар комісії (представниця ОПА-блоку) була відсутня на своєму робочому місці протягом більше чотирьох годин. Вона знаходилася у сусідній відокремленій кімнаті і практично увесь час розмовляла по телефону й відмовлялася повертатися на своє робоче місце. Було зафіксовано на відео і знаходження одночасно двох людей в кабінці для голосування. Перелік допущених порушень можна продовжувати ще дуже довго.

Кандидатами у депутати міської ради від національно-демократичних сил, кандидатом на посаду міського голови В.І.Рудих та іншими суб’єктами виборчого процесу на сьогодні подано велику кількість скарг до Першотравенської ТВК, в яких зазначені конкретні факти порушень під час голосування, що ставить під сумнів результати голосування на місцевих виборах у місті Першотравенськ.

Виходячи з вищезазначеного, звертаємося до національно-демократичних сил Першотравеннська, до всіх патріотів нашого рідного міста з проханням повідомити міську ТВК про всі відомі їм факти порушень виборчого процесу під час голосування та домагатися відміни результатів місцевих виборів і проведення повторного голосування. Ми обов’язково переможемо, бо правда за нами.

Слава Україні!

Першотравенський міський осередок партії «Правий сектор»