Подготовка к выборам    Згідно Указу ГУМВС України в Дніпропетровській області, напередодні виборів міських голів та депутатів місцевих та обласних рад у м. Першотравенську, що відбудуться 25 жовтня, повідомляю, що виборчий процес знаходиться під контролем представників міського відділу міліції, які зобов’язуються слідкувати за громадським порядком на виборчих дільницях та реагувати на будь-які порушення чинного законодавства. Якщо ви стали свідком будь-якого порушення у період агітаційної кампанії чи у день самих виборів, ви можете звернутися до міського відділу міліції.

Хочу підкреслити, що у день проведення виборів на виборчих дільницях з метою охорони правопорядку та дотримання норм чинного законодавства під час виборчого процесу можуть бути присутніми виключно представники міського відділу міліції. Присутність угруповань будь-якого іншого характеру на виборчих дільницях неправомірна.

Просимо вас дотримуватись усіх необхідних правил, встановлених законодавством, не порушувати громадський порядок та права інших громадян на виборчих дільницях.

Начальник міського відділу міліції  Таращук В.В.