Флаг Першотравенска      ЗВЕРНЕННЯ

до жителів міста Першотравенська

 

Шановні першотравенці!

 

25 жовтня 2015 року в м. Першотравенську відбулися найбрудніші за роки незалежності України місцеві вибори, визнання результатів яких відкине нас на десятиліття назад.

Представники партії «Опозиційний блок» за фінансової підтримки ДТЕК знов застосували брудні політтехнології, які вперше пройшли випробування в нашому місті в 2010 році, коли до влади прийшли представники «Партії регіонів».

Протягом усього голосування в Першотравенську відбувалися грубі порушення норм ст. 7 Закону України «Про місцеві вибори», щодо заборони контролю за волевиявленням виборців.

Тотальний підкуп, фальсифікація виборчих документів та протоколів підрахунку голосів, шантажування і залякування виборців   стали результатом спотворення результатів виборів.

Попередні соціологічні дослідження та опитування виборців після дня голосування свідчать про те, що переважна більшість виборців підтримують кандидатуру на посаду міського голови  нині діючого міського голови Рудих Віктора Івановича, але всупереч волі виборців м.Першотравенська на підставі сфабрикованих документів може бути визнана обраною на посаду міського голови Вінницька О.Р.

Закликаємо вас шановні виборці Першотравенська  разом всією громадою звернутися за захистом наших  виборчих прав до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА, як гаранта КОНСТИТУЦІЇ.

Збір підписів під зверненням виборців м.Першотравенська  до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ  здійснюють  добровільні активісти, а також ініціативні групи від всіх національно-патріотичних сил міста.

Ініціативна група активістів м.Першотравенська