Вода в Першотравенске    Проукраїнські політичні сили підтримали міську владу у вирішенні проблеми забезпечення жителів міста водою.

Як відомо, 6 жовтня 2015 року, в порушення законодавства України у сфері забезпечення населення питною водою, місто Першотравенськ було відключено від водопостачання. Зусиллями міської влади цю проблему було вирішено на рівні губернатора вже наступного дня. Як вважають спеціалісти, після повної зупинки водопостачання відбувається розбалансування системи, на відновлення якої необхідно не менш як три доби. Але й через три доби багато першотравенців, особливо мешканці квартир четвертого та п`ятого поверхів, так і не дочекалися води. 12 жовтня, коментуючи проблему водопостачання, Петро Абросимов, директор ПРУВОКС (організації, яка відповідає за транспортування води і знаходиться у підпорядкуванні «ДТЕК Павлоградвугілля») розповідав про те, що ДЗД не надає достатньої кількості води, щоб її вистачило на всіх. Хоча, за словами генерального директора ДЗД Віктора Смірнова, саме Петро Абросимов відмовляється брати воду в об`ємах, які могли б у повній мірі забезпечити потреби нашого міста.

Ситуація, що склалася через проблеми з водопостачанням, поставила під загрозу не лише санітарне благополуччя міста, але й своєчасний початок опалювального сезону.

За ініціативи міської організації партії «Відродження» до вирішення цієї проблеми долучилися активісти проукраїнських політичних сил — партії «Відродження», ВО «Батьківщина», «УКРОПу» та «Радикальної партії Олега Ляшка». У понеділок, 12 жовтня, на загальному зібранні з обговорення проблеми водопостачання було ухвалено рішення про спільні дії, спрямовані на вирішення даної проблеми, та підписана спільна заява.

Ця заява була направлена на адресу голови ОДА Резніченка В.М., генерального директора ДЗД Смірнова В.І. та генерального директора «ДТЕК Павлоградвугілля» Вороніна С.А. Заява містила попередження про те, що (дослівно) «…у разі якщо до 12:00 13.10.2015 року водопостачання міста Першотрвенська не буде повністю відновлено, маємо намір організувати безстрокову Акцію протесту з широким залученням місцевих та центральних ЗМІ (перекрити трасу в районі Лугової) до остаточного вирішення проблеми».

Вже з вечора понеділка води було достатньо й на п`ятих поверхах житлових будинків. Дуже хочеться сподіватися, що до цієї проблеми ми вже не будемо повертатися.

Олена Солощенко