70 лет победе    692 ветерана, які проживають на території міста Першотравенська, отримали разову грошову допомогу на загальну суму 350 тис. грн.

— Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31.03.2015 року № 147, виплата разової грошової допомоги здійснюється згідно з Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», — коментує начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Коврижко. — На сьогодні у Першотравенську разова грошова допомога виплачена всім ветеранам в повному обсязі і здійснена у таких розмірах: інвалідам війни I групи (21 особа) — 2835 гривень; інвалідам війни II групи (10 осіб) — 2475 гривень; інвалідам війни III групи (20 осіб) – 2200 гривень; учасникам бойових дій — 875 гривень; членам сімей загиблих та дружинам померлих ветеранів війни — 440 гривень; учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи — 160 гривень.

***

За ініціативи міського голови Віктора Рудих та при підтримці головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, Заслуженого лікаря України, професора, доктора медичних наук, депутата обласної ради Сергія Риженко планується провести медичний огляд ветеранів війни та праці на базі обласної лікарні ім. Мечникова. Протягом періоду до 9 травня спеціалістами обласної лікарні буде оглянуто 45 ветеранів – мешканців нашого міста.

***

Першотравенськ. Меморіал Слави   З 15 квітня силами працівників ПП «Комунальщик-4» проводиться поточний ремонт меморіалу Слави. На ці роботи з міського бюджету виділено майже 22 тис. грн. Наразі вже виконані роботи по ремонту лавок, плитки та ін. Також виконані заходи з благоустрою території навколо меморіального комплексу — висаджено 102 куща троянд, саджанці туї та інших дерев.

***

До 9 травня триває благодійна акція по підтримці ветеранів Великої Вітчизняної війни. В Раді ветеранів відкрито банківський рахунок для перерахування благодійних коштів. З початку акції на рахунок вже надійшло 1800 гривень. Активно долучилися до акції заклади освіти – ЦДТ «Надія», дитячі садки «Дзвіночок», «Попелюшка», ОШ № 4 та міський відділ освіти.

Нагадаємо, що в нашому місті проживають 19 учасників бойових дій, які потребують нашої уваги та допомоги. Закликаємо усіх мешканців міста взяти участь у благодійній акції та підтримати героїв війни!

Олена Солощенко