З турботою про ветеранів     2 вересня п’ятнадцять ветеранів війни та праці м. Першотравенська поїхали відпочивати та поправляти своє здоров’я у санаторій «Сонячний» в с. Вербки Павлоградського району. Таку можливість нашим ветеранам надала місцева влада. З міського бюджету на придбання лікувальних путівок було виділено 29 тис. 640 грн. Ще 1 820 грн з бюджету було оплачено за перевезення ветеранів до місця відпочинку.

В поїздці ветеранів супроводжували начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Коврижко та медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги.

-? Відпочиваючих зустріли радо, — коментує Галина Миколаївна. – Розселили їх у кімнати на двох осіб, які обладнані всім необхідним для проживання. Ветеранів оглянули медичні працівники санаторію та призначили лікувальні процедури.

Наразі поправляти здоров’я та відпочивати першотравенські ветерани будуть протягом 8 днів. Окрім свіжого повітря (адже санаторій розташований у справжнісінькому лісі), на них чекає ще багато вражень та розваг. Про це ми обов`язково напишемо згодом, коли наші відпочивальники повернуться додому.

Олена Солощенко