Призывники Днепропетровщины    19 квітня у виконкомі Першотравенської міської ради відбулись урочисті проводи юнаків до лав Української армії. Секретар ради Надія Петрова побажала призовникам гідно нести службу, здобути військові навички, як то вправність і спритність, змужніти і загартуватись, використати час служби з найбільшою користю для себе та повернутись до рідного міста.

— Несіть службу відмінно, щоб вас поважали командири і товариші по службі, щоб вами пишались батьки. Зміцнюйте та примножуйте таке поняття як Батьківщина своїми здобутками на службі та вчинками, гідними справжніх чоловіків.

В добру путь, дорогі призовники! – з такими напутніми побажаннями від імені міського голови Оксани Вінницької секретар ради вручила новобранцям подарунки.

З цією визначною подією призовників та їх родичів привітали заступник військового комісара Першотравенського військкомату – начальник мобілізаційного відділення Олег Солодовник та т.в.о. заступника військового комісара – начальник відділення комплектування Олег Москвич, а також голова Ради ветеранів війни та праці Віктор Яценко. Вони дали юнакам корисні поради щодо служби, побажали зарекомендувати себе витривалими бійцями та надійними товаришами.

Світлина, зроблена в цей особливий день, нагадуватиме юнакам, якими вони були до служби в Збройних Силах України.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації