электричество в Першотравенске

Електропостачальник YASNO продовжує впроваджувати нову облікову систему. Відповідно до кінця 2020 року в усіх жителів Дніпропетровщини автоматично зміняться особові рахунки та буде оновлено Особистий кабінет. Наразі зміни вже відбулися для 600 тис. клієнтів окремих населених пунктів та районів області*. 

Жителі Дніпропетровщини, для яких особовий рахунок змінився автоматично, можуть дізнатися його:

·       у платіжках за електроенергію, які надходять щомісяця;

·       на сайті електропостачальника dp.yasno.com.ua: у розділі Особистий кабінет потрібно перейти за посиланням «Дізнатися новий особовий рахунок», обрати район та ввести попередній особовий рахунок.

·       через Viber-бот YASNOonline: у меню чату необхідно натиснути «Новий особовий рахунок», далі – «Дізнатися», обрати потрібний енергоофіс зі списку та ввести попередній особовий рахунок.

Саме цей новий особовий рахунок необхідно використовувати для реєстрації в оновленому Особистому кабінеті електропостачальника на сайті dp.yasno.com.ua, щоб передавати показання лічильника та сплачувати за світло без комісії**.

«YASNO створює нові можливості для якісного та комфортного обслуговування. Якщо клієнт з якихось причин не отримав платіжку за електроенергію, sms, viber чи email-повідомлення з новим особовим рахунком,  дізнатись його можна онлайн на нашому сайті або у чат-боті у Viber. Піклуючись про комфорт клієнтів, нагадаємо, що зміна рахунків відбулась автоматично, переоформлювати документи не потрібно, реквізити для сплати за світло також залишились без змін», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

*Для жителів: Кам’янського, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Покрова, Павлограда, а також Васильківського, Верхньодніпровського, Магдалинівського, Межівського, Нікопольського, Новомосковського, Петропавлівського, Петриківського, Покровського, Синельниківського, Солонянського, Томаківського, Павлоградського, Царичанського та Юр’ївського районів.

**Для реєстрації в Особистому кабінеті оператора системи розподілу (ОСР) необхідно використовувати інший рахунок, дізнатися який можна безпосередньо в ОСР.

 

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід. 

Прес-служба YASNO

у Дніпропетровській області

(050) 055 57 11