житлово-комунальне господарство Першотравенська     Шановні працівники, ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро і сердечно вітаю всі трудові колективи підприємств комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

      Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи наших комунальних служб, працівники яких невтомно трудяться, щоб в наших оселях завжди були вода, газ, світло, тепло, радували око наші парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під’їзди, виявлялися різні послуги у побутовій та ритуальної сферах. Комунальна сфера є однією з найскладніших галузей, що вимагають не тільки технічного досвіду і знань, а й сучасного обладнання, матеріалів і постійного фінансування.

          Можна довго і багато міркувати про проблеми й завдання комунального господарства, але в цей чудовий день хочеться просто подякувати вам за терпіння, працю, відданість професії, ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, які служать основою гарного настрою людей, гарантією соціальної стабільності та громадського спокою. Спасибі за ваш значний внесок у підтримання нормальної життєдіяльності нашого міста, за вміння знаходити альтернативні шляхи і способи вирішення існуючих проблем.

         Щастя вам, здоров’я, благополуччя, успіхів у всіх гарних і добрих починаннях, шановні комунальники та працівники сфери побутового обслуговування населення!

                                                                                                  Віктор Рудих, міський голова