Випуск у гірничому ліцеї Першотравенська     На минулому тижні в Першотравенському гірничому ліцеї відбувся захист дипломних робіт випускників груп 3ТУ-13 «Машиніст електровоза. МПУ», 1ТУ-13 «Електрослюсар підземний», 41-11 «Електрослюсар підземний. МПУ» та 2ТУ-13 «Електрослюсар підземний. МПУ». На захист були запрошені представники підприємств — замовників кадрів — ШУ «Першотравенське» та «Дніпровське».

Учні випускних груп дуже відповідально поставилися до підготовки до Державної кваліфікаційної атестації, тому вона пройшла на високому рівні, без порушень.
Цікаво, змістовно розповідав про свою практику на ШУ «Першотравенське» Гребінченко Іван, випускник групи № 1ТУ-13. Учні груп 1ТУ-13 та 2ТУ-13 на захист виконали творчі завдання, які демонстрували впродовж своїх виступів на захисті дипломних проектів.

За плідну працю в оволодінні теоретичними та практичними навичками майбутньої професії 4 учні ліцею отримали Дипломи з відзнакою. Це Лисяк Євген, Павліщев Максим, Нудьга Анатолій, Мєх Олександр.

Трохи пізніше в ліцеї пройшли урочистості з нагоди «Випуску-2015». У святковій залі було вручено дипломи кваліфікованого працівника 114 учням – випускникам 2015 року. А 25 учнів разом з дипломами отримали ще й атестати про закінчення загальної середньої освіти.

На святі були присутні гості – представник Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Соловйов Д.С., представник Першотравенської волонтерської організації «Першотравенська самооборона» Горбунов Олег та батьки випускників.

Директор ПГЛ Казмірова Людмила Леонідівна привітала випускників ліцею з успішним завершенням навчання і побажала вдалого професійного шляху у майбутньому та кар’єрного зростання.

-? Сподіваємося, що наших хлопців чекає вдалий професійний шлях, успішне працевлаштування та мирне небо над головою, — зазначила Людмила Леонідівна.

Також перед випускниками виступили майстри виробничого навчання Заболотня Л.В., Бикова Н.Г., Слоньова Л.В., Кривуля Г.М., класний керівник Ткаченко Л.І., які дали настанови випускникам на майбутнє. Від імені батьківського комітету до випускників звернулася Андріюк-Проліско В.В.

Найактивніші учні отримали подяки та грамоти від керівництва навчального закладу за успіхи в оволодінні професією, активну життєву позицію та участь у загальноліцейних заходах.
У рамках акції «Допоможи тим, хто тебе захищає!» випускні групи зібрали і передали волонтеру Горбунову Олегу грошову допомогу нашим бійцям в сумі 2800 грн.