Першотравенські організації політичних партій    9 листопада 2015 року відбулося перше засідання сесії Першотравенської міської ради VІІ скликання, на якому були розглянуті питання щодо підсумків виборів депутатів міської ради, міського голови і визнання їх повноважень, обрання секретаря ради тощо.

Інформуючи присутніх про результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 року, голова міської виборчої комісії Ірина Кривенко зазначила, що до виборчих списків для голосування було внесено 20186 осіб, прийняло участь в голосуванні 11256 осіб або 55,8% виборців, які мали право голосувати.

Найбільшу кількість голосів за результатами виборів міського голови Першотравенська, за словами Ірини Леонідівни, набрала Вінницька Оксана Рудольфівна. За неї віддали свої голоси 4726 виборців міста.

Також голова Першотравенської МВК представила 34 новообраних депутатів міської ради VІІ скликання. Як додала вона, загалом «Опозиційний блок» отримав 15 депутатських мандатів, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» — 6, «Відродження» — 5 мандатів, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ? 4 та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» і Радикальна партія Олега Ляшка – по 2 депутатських мандата.

Окрім цього, депутати обрали секретарем міської ради Петрову Надію Павлівну. Її кандидатуру підтримали 20 обранців.

Довідково:

Якісний склад Першотравенської міської ради VІІ скликання оновився на 76,5 відсотків. Жінок в міській раді – 13 (38,2%), чоловіків – 21 (61,8%).

За віком:

· до 30 років 1 (2,9%)

· від 30 до 50 років 18 (53%)

· від 50 до 70 років 15 (44,1%)

За професією:
робітників підприємств 9 (26,5%)
службовців 8 (23,5%)
пенсіонерів 6 (17,6%)
підприємців 2 (5,9 % )
державних службовців 0
посадових осіб місцевого самоврядування 1 (2,9%)
не працюючих осіб 2 (5,9%)
інших 6 (17,7%).

За освітою
Вища — 24 ( 70,6 %)
Незакінчена вища — 1 (2,9 %)
Середня спеціальна — 1 (2,9 %)
Професійно-технічна — 6 (17,7 %)
Середня — 2 (5,9 %).

Депутати Першотравенської міської ради VІІ скликання:

Бадан Григорій Іванович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», ГРОЗ дільниці з видобутку вугілля № 4 Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Бігдан Іван Іванович, громадянин України, член партії «Відродження», хірург-стоматолог комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Першотравенська», обраний від Першотравенської міської організації партії “Відродження”;

Білоусова Ганна Олександрівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», директор приватного підприємства, обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Бобер Леонід Франкович, громадянин України, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», радник міського голови виконавчого комітету Першотравенської міської ради, обраний від Першотравенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Богданов Ростислав Вікторович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», електрослюсар Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Бортник Євгенія Володимирівна, громадянка України, позапартійна, начальник дільниці приватного підприємства «Комунальщик – 2», обрана від Першотравенської міської організації партії “Відродження”;

Гордієнко Сергій Володимирович, громадянин України, член партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», тимчасово безробітний, обраний від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Грецько Ігор Іванович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», бригадир дільниці з видобутку вугілля № 1 Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Даренських Юрій Миколайович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», майстер Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Дробков Андрій Валерійович, громадянин України, позапартійний, лікар-невропатолог, завідуючий неврологічним відділенням комунального закладу «Першотравенська центральна міська лікарня Дніпропетровської обласної ради», обраний від Першотравенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Дробкова Марина Вікторівна, громадянка України, позапартійна, вчитель української мови та літератури Першотравенської загальноосвітньої школи №3, обрана від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Карячка Наталя Володимирівна, громадянка України, член партії ВО «Батьківщина», помічник вихователя дошкільного навчального закладу «Попелюшка», обрана від Першотравенської міської організації ВО «Батьківщина»;

Кобрін Роман Іванович, громадянин України, член партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», пенсіонер, обраний від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Козуненко Людмила Петрівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», матір-вихователь дитячого будинку сімейного типу, обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Лєтов Олександр Олександрович, громадянин України, позапартійний, пенсіонер, обраний від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Лобко Анатолій Миколайович, громадянин України, позапартійний, голова первинної профспілкової організації ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод», обраний від Першотравенської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка;

Маілян Арман Суренович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», тимчасово безробітний, обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Моргун Володимир Олександрович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», менеджер зі зв’язків з місцевими органами влади Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Нефьодов Рінат Фарітович, громадянин України, позапартійний, пенсіонер, обраний від Першотравенської міської організації партії “Відродження”;

Оранська Оксана Анатоліївна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», дільничний нормувальник гірничий Шахтоуправління «Першотравенське» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Перебийніс Олександр Іванович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», гірничий майстер дільниці шахтного транспорту, обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Разводов Сергій Олексійович, громадянин України, член партії «Опозиційний блок», директор приватного підприємства, обраний від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Рудих Любов Михайлівна, громадянка України, позапартійна, заступник начальника Першотравенського міського відділу освіти, обрана від Першотравенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Сємєха Віталій Вікторович, громадянин України, позапартійний, юрист релігійної громади християнської церкви, обраний від Першотравенської міської організації партії “Відродження”;

Соломка Олександр Вікторович, громадянин України, позапартійний, пенсіонер, обраний від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» ;

Степура Алла Іванівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», головний спеціаліст ТОВ ДТЕК сервіс, обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Турчак Тамара Вікторівна, громадянка України, член партії “Відродження”, головний лікар комунального закладу «Першотравенська центральна міська лікарня Дніпропетровської обласної ради», обрана від Першотравенської міської організації партії “Відродження”;

Федорова Віра Іванівна, громадянка України, член партії ВО «Батьківщина», голова міської партійної організації ВО «Батьківщина», обраний від Першотравенської міської організації ВО «Батьківщина»;

Федорінов Дмитро Михайлович, громадянин України, член Радикальної партії Олега Ляшка, водій-механік виконавчого комітету Першотравенськї міської ради, обраний від Першотравенської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка;

Хахалєва Тетяна Іванівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», директор клуба юних техніків, обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ ;

Хорошилов Костянтин Васильович, громадянин України, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», пенсіонер, обраний від Першотравенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Цимбаленко Людмила Григорівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», спеціаліст із соціальних питань приймальні народного депутата України, обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ;

Шпоть Віктор Володимирович, громадянин України, член партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», директор центру ресоціалізації «Успіх», обраний від Першотравенської міської організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Секретар ради

Петрова Надія Павлівна, громадянка України, член партії «Опозиційний блок», обрана від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м.Першотравенськ.