veloprobig_shkolyariv_   Нещодавно учні 5-А класу ЗОШ № 4 у супроводі свого класного керівника Бірюк Ірини Сергіївни здійснили велопробіг за маршрутом Першотравенськ — Миколаївка — Першотравенськ.

22 п’ятикласники не просто підкорили далекий шлях, але й дізналися багато цікавого про нашу місцевість. Так, від керівників подорожі діти почули про заснуван­ня та перших мешканців села Мико­лаївка, а також прослухали історію будівництва і розвитку першої шах­ти нашого міста — «Першотравневої».

Діставшись до першого пункту призначення, захекані та щасливі діти з грали в ігри, смажили про­сто неба сосиски, ділилися один з одним захоплюючими розповідями. Головною загадкою для дітлахів було вирішити для себе, що ж таке велотуризм: спорт чи відпочинок?

Велопробіг школярівДля багатьох перший досвід велотуризму став і тим, і іншим, адже таким чи­ном можна не просто слідкувати за власним здоров’ям та підтримувати себе в тонусі, але й цікаво та весело проводити час.

Діти висловили поприклад витривалості і стійкості. І не дивля­чись на те, що такий маршрут все ж таки складний для дітлахів цього віку, дітям такий відпочинок навіть дуже сподобався. Вони вже зараз навчилися долати на своєму шляху всі перешкоди, навіть, якщо вкрай важко, адже тільки це веде вгору.

Тетяна Комарінська