преступление       Днями в Першотравенську стався прикрий випадок — під час нічного чергування лікарю центральної міської лікарні були нанесенні тілесні ушкодженя.

Про хід розслідування цього випадку поінформував т.в.о. начальника Першотравенського відділення поліції Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Д.П. Піняєв. За його словами, 03.06.2018 близько 03.00 години невідома особа, знаходячись в приймальному відділенні «Першотравенської центральної міської лікарні» ДОР за адресою: вул. Шахтарської Слави, 1, у ході спонтанно виниклої сварки спричинила тілесні ушкодження черговому лікарю реанімаційного відділення.

На дане повідомлення співробітниками Першотравенського відділення поліції було здійснено виїзд до центральної міської лікарні для збору первинного матеріалу та встановлення факту спричинення тілесних ушкоджень.

В подальшому, 03.06.2018 за даним фактом слідчим відділом Першотравенського відділення поліції було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину ч. 1 ст. 125 Кримінального Кодексу України. Проведення досудового розслідування доручено слідчому. Для проведення слідчих дій була сформована слідчо-оперативна група.

Наразі проведено ряд слідчо-оперативних заходів, в тому числі: здійснено допит свідків та очевидців події; вилучено запис із камер внутрішнього спостереження, також встановлені особи, причетні до даної події.

05.06.2018 слідчим відділом Першотравенського відділення поліції дану подію було перекваліфіковано на ч. 2 ст. 296 Кримінального Кодексу України (хуліганство). Наразі вирішується питання про притягнення винних осіб до відповідальності за скоєний злочин.

Крім того, в поліції повідомили, що при допиті свідків та перегляді відеозапису с камер внутрішнього та зовнішнього спостереження «Першотравенської центральної міської лікарні» ДОР за адресою: вул. Шахтарської Слави, 1 автоматичної зброї чи інших предметів схожих на зброю виявлено не було.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації