Останній дзвінок в школах Першотравенська     29 травня 2015 року в школах Першотравенська відбулося свято «Останнього дзвоника». Кожна школа провела урочисті лінійки, на яких побували міський голова Віктор Рудих, його заступники, представники вугільних підприємств та міського відділу освіти. Багато теплих та приємних слів було сказано гостями на адресу учнів, педагогів, батьків та обслуговуючого персоналу. Традиційно кращі учні і вчителі отримали нагороди від міського відділу освіти та адміністрації шкіл.

Більше фото тут (щоб бачити фото зразу, бажано вступити в групу) або фото тут

Довідково:

Останній раз дзвінок в цей день пролунав для 182 випускників міста. Всього ж 2014-2015 навчальний рік у Першотравенську закінчили 2875 учнів. В цей день на випускних вечорах отримають медалі 8 одинадцятикласників. Так, в ЗШ №3 — одна срібна медаль, в ЗШ № 2 — дві золоті медалі та одна срібна і в ЗШ № 5 – по дві золотих та срібних медалі.

Згідно з Положенням про разове грошове заохочення обдарованої учнівської молоді міста «Гордість та надія Першотравенська», очільник міста вручив цього дня грошові премії переможцям міських та обласних олімпіад. Грошові премії отримають і 8 медалістів на випускних вечорах. Загалом на виплату зазначених премій з міського бюджету спрямовано понад 22 тисячі гривень.