коммуналка    Комісією по призначенню субсидії та включенню до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговиків за місцем проживання, що не зареєстровано, засідання якої відбулося 22 жовтня, були розглянуті звернення 46 сімей щодо отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

          Право отримувати субсидію рішенням комісії було задоволено всім заявникам. Таким чином, субсидію отримають 30 сімей, в яких зареєстровані особи, проте фактично не проживають в їх помешканнях; 15 особам вона призначена на понаднормову площу житла. Також рішенням комісії субсидія відтепер надаватиметься одному із дитячих будинків сімейного типу за фактом фактичного проживання там не зареєстрованих осіб та дітей.

Довідково:

         В місті Першотравенську  проживає близько 8,2 тис. сімей.

        Станом на 23 жовтня 2015 року до управління праці та соціального захисту населення за призначенням житлової субсидії звернулось 2903 сім’ї. Для порівняння: торік кількість одержувачів житлової субсидії становила 1241 сім’я.

        На сьогодні вже оброблено 2744 особистих справ (94,5 %), з яких субсидії призначені 2334 сім’ям та відмовлено 248 сім’ям у зв’язку з перевищенням доходів над обов’язковою часткою оплати.

        Середній розмір житлової субсидії в літній період становив 349,67 грн.

        З початком опалювального періоду 2015-2016 років управлінням праці та соціального захисту населення автоматично проведено перерахунок призначених житлових субсидій за 2250 особовими справами, в тому числі сім’ям, яким було відмовлено у зв’язку з перевищенням доходів. Ще раз подавати заяви і декларації їм не потрібно. Повідомлення про перерахунок житлової субсидії з першого жовтня цього року громадяни отримають у листопаді.