Першотравенські організації політичних партій
    4 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Віктора Рудих. На засіданні виконкому було розглянуто 4 важливих питання соціальної спрямованості та прийнято по ним рішення.

Члени виконкому затвердили порядок надання пільги на оплату за користування послугою з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду учасникам АТО до отримання статусу учасників бойових дій, членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції мешканців м. Першотравенська, за рахунок коштів, передбачених в бюджеті м. Перщотравенськ. Як зазначила начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Коврижко, пільга за користування послугою за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду надається у розмірі 100 % у межах норм споживання , визначених п.1 постанови Кабінету Міністрів України № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», а саме 13,65 кв.м. загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв.м. на домогосподарство.

У ході засідання також було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції – мешканцям міста Першотравенська. За даними управління праці та соціального захисту населення наразі у Першотравенську мешкає 46 демобілізованих — учасників АТО. Всі вони, не зважаючи на наявність посвідчення УБД, отримають разову матеріальну допомогу з міського бюджету у розмірі 2 тис грн. на кожну особу.

Члени виконкому також затвердили порядок організації відпочинку працівників бюджетної сфери. В цьому році на протязі десяти днів 28 працівників бюджетної сфери зможуть відпочити на березі Азовського моря на базі відпочинку «Червона гвоздика».

На придбання путівок у міському бюджеті передбачено 68 тис.грн.. Путівки на оздоровлення та відпочинок працівників закуповуються у відношенні:

80% вартості путівки за рахунок коштів бюджету; 20% вартості путівки за рахунок коштів працівника, якому надається путівка.

У серпні за рахунок бюджетних коштів відпочинуть і ветерани війни та праці. На оздоровлення ветеранів з міського бюджету виділено близько 30 тис.грн. В цьому році планується оздоровити 15 ветеранів війни та праці у санаторії «Сонячний» с.Вербки Павлоградського району.