Першотравенская школа № 2    1 вересня в загальноосвітніх школах міста пройшли святкові лінійки з нагоди Дня знань. Міський голова Віктор Рудих та начальник міського відділу освіти Любов Косенко побували у всіх навчальних закладах та привітали учнів і педагогів з початком нового навчального року. Міський голова зазначив, що у цьому році на ремонти та укріплення матеріально-технічної бази шкіл використано понад 2,5 млн. грн.. Міська влада й надалі буде працювати над тим, щоб першотравенські діти виховувались та навчались в хороших умовах.               На урочистих лінійках багато слів вдячності прозвучало на адресу піклувальних  рад та  батьківських комітетів, які суттєво допомогли адміністраціям шкіл у підготовці шкільних кабінетів до учбового процесу. Найактивніші батьки відзначені грамотами учбових закладів.

Віктор Рудих побажав дітям та освітянам спільних успіхів у оволодінні науками,  міцного здоров’я і прекрасного настрою кожного дня.

Довідково: У новому навчальному році в п`яти загальноосвітніх школах міста Першотравенська будуть навчатись 2885 дітей, з них першокласників – 399, одинадцятикласників – 199. У дошкільних дитячих навчальних закладах наразі виховується 1329 дітей.

День знань у ЗОШ № 2

День знань у ЗОШ № 3

День знань у ЗОШ № 5

День знань усі школи

Багато фото з Дня знань дивиться ТУТ або ТУТ