У Першотравенську пройшов суботник до Дня довкілля     З приходом весни у Першотравенську традиційно проводяться заходи з благоустрою території міста за участю комунальних служб, колективів підприємств, організацій та установ міста, а також учнів загальноосвітніх шкіл.

    25 квітня 2015 року у місті пройшов загальноміський суботник, присвячений Дню довкілля. На суботник, окрім колективів бюджетних установ, також вийшли працівники шахтоуправління «Першотравенське», ремонтно-механічного заводу, комунальних служб, міської воєнізованої гірничорятувальної служби тощо. Особлива увага була приділена прибиранню територій зелених зон відпочинку.

      За ініціативи молодіжного об’єднання «Час змін» молодь міста упорядковувала не прибрані могили ветеранів на міському кладовищі.

       Підприємці міста в цей день активно облаштовували свої об’єкти.

     Таким чином, протягом суботника у місті було упорядковано територій парків, скверів та дворів площею 14 га. В заході взяли участь понад 1000 першотравенців.

Див. фото тут

Довідково:

      З початку весни зусиллями комунальних служб та мешканців міста прибрано територію загальною площею 372 га, протяжність прибраних від сміття доріг становить 134,8 км, ліквідовано 6 стихійних сміттєзвалищ, висаджено загалом 388 саджанців дерев та 2058 кущів. В заходах з благоустрою Першотравенська взяли участь понад 2500 городян.