teatralnoe_leto_v_pershotravenske     17 червня у БКМ «Україна» відбувся IV міській фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Театральне літо»,  присвячений 119-й річниці з дня народження нашого відомого земляка, актора, режисера та педагога Бориса Захави, якого народила та виплекала павлоградська земля.

У фестивалі прийняли участь колективи пришкільних таборів усіх шкіл міста, які представили на фестивалі театрально-музичні постановки: «Вовк та семеро козенят на новий лад», «Пригоди в казковому лісі», «Червона шапочка», «Іван-царевич», «Біла кізка» (коза).  До речі, вихователі та діти ОШ № 2 представили дві постановки, одна із яких — «Попелюшка» — була на англійській мові.

Переможців визначало журі у складі: голова журі – начальник міського відділу освіти Любов Косенко, члени журі — методисти міськво Світлана Сучкова і Олена Будник та представник Одеського благодійного фонду «Дорога до дому» Артем Зверьков. Учасників оцінювали за наступними номінаціями: краща музична вистава, кращий актор, актриса; краща режисура, краще художнє оформлення (декорація, костюми), краща хореографія, кращий вокал.

Перше місце зайняв колектив ОШ № 1 з постановкою «Вовк і семеро козенят на новий лад», на другому — ОШ № 5 з казкою «Червона шапочка». Вони отримали грамоти і подарунки міського відділу освіти. Грамотами також були нагороджені переможці по всім номінаціям.

Жанна Данилець