ДТЭК в Першотравенске    07 квітня 2015 року відбулося перше засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками», завдяки якому ініціативні групи мешканців міста, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та громадські організації отримають можливість втілити свої ідеї та змінити рідне місто своїми руками. Конкурс проводиться в рамках Стратегії соціального партнерства ТОВ «ДТЕК» і міста Першотравенська на 2013-2015 роки вже третій рік поспіль.

Міський голова привітав присутніх з початком реалізації дуже важливого для громади Першотравенська Конкурсу «Місто своїми руками», висловивши впевненість в тому, що мешканці міста і цього року візьмуть в ньому найактивнішу участь. Бо першотравенці, за словами Віктора Рудих, дуже люблять своє місто і прагнуть зробити його ще кращим і комфортнішим.

Перший заступник міського голови, голова організаційного комітету Андрій Козаченко ознайомив присутніх з умовами проведення конкурсу, який стартував у 14 населених пунктах присутності ТОВ «ДТЕК»: Курахове, Добропілля, Білицьке, Білозерське, Новодонецьке, (Донецька область), Енергодар (Запорізька область), Зеленодольськ, Павлоград, Першотравенськ, Тернівка (Дніпропетровська область), Щастя (Луганська область), Ладижин (Вінницька область), Добротвір (Львівська область), Бурштин (Івано-Франківська область). Метою конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та підтримка ініціатив городян, спрямованих на вирішення місцевих проблем. На реалізацію Конкурсу «Місто своїми руками» компанія ДТЕК направляє Першотравеську 200 тис. грн. Оцінювати проекти буде створена оргкомітетом Конкурсна комісія. До її складу увійдуть представники міської влади, компанії ДТЕК та громадськості, депутати міської ради, фахівці підприємств і організацій.

Організаційний комітет затвердив Положення про порядок проведення Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» в 2015 році в рамках затвердженої Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ «ДТЕК» і міста Першотравенська на 2013-2015 роки та встановили максимальну суму міні-гранту для проектів у сумі до 30 000 гривень.

Як зазначила регіональний представник ДТЕК з соціального розвитку Олена Нєвєрова, враховуючи складну ситуацію в країні, сьогодні віддавати перевагу необхідно енергоефективним та інноваційним проектам.

Насамкінець Андрій Васильович наголосив, що на даному етапі важливо поінформувати якомога більше городян щодо проведення Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками», адже учасники мають надати свої проектні пропозиції до 6 травня 2015 року.