Місця громадського харчування     Сфера торгівлі та послуг відіграє значну роль у забезпеченні задоволення потреб населення у високоякісних товарах і послугах та є важливою складовою внутрішнього споживчого ринку.

Значний внесок у розвиток міста вносять приватні підприємці. Це завдяки їх повсякденній копіткій праці ми маємо усі необхідні продукти харчування та промислові товари. Сьогодні ми не уявляємо наше життя без магазинів з широким асортиментом товарів, без затишних кафе і перукарень.

На сьогоднішній день в місті зареєстровано 27 продовольчих, 5 змішаних та 100 непродовольчих магазинів; 24 продовольчих та 31 непродовольчий павільйон, 15 кіосків. У місті функціонують 3 ринки, 13 перукарень та салонів краси. 17 підприємств ресторанного господарства, на послуги яких завжди є попит серед першотравенців. З кожним роком підвищується рівень обслуговування відвідувачів, поліпшується дизайн приміщень кафе, деяким з них уже зараз вдалося досягти європейського рівня.

Споживчий ринок Першотравенська продовжує стрімко розвиватися, а це означає, що зростає добробут першотравенських сімей, підвищується їх життєвий рівень.

Ще однією основною складовою успіху розвитку Першотравенська є залучення громадськості до вирішення нагальних проблем життєдіяльності міста. Найбільш ефективна форма роботи у сфері організації співробітництва влади та бізнесу — це громадські організації. З недавнього часу в місті зареєстрована і вже успішно працює громадська організація «Агенція економічного розвитку міста Першотравенська». Організація створена підприємцями міста за підтримки міської влади. Сьогодні представників бізнесу з упевненістю можна назвати повноправними партнерами міської влади, адже у них спільні цілі і завдання — покращувати якість життя людей, сприяти всебічному розвитку міста.