шахтёры Першотравенска   За співробітниками ДТЕК «Павлоградвугілля» закріплені робочі місця, а заробітна плата щомісяця поступає на їхні зарплатні банківськи картки. У цьому завіряє Сергій Воронін, генеральний директор «ДТЕК Павлоградвугілля». На ті робочі місця, які необхідно «заповнити», наймаються тимчасові робітники. На умовах  строкового трудового договору. Зараз в зоні АТО служить 607 співробітників «Павлоградвугілля». 13 гірників загинуло.

«На зарплатні картки військових ми вже перерахували більше 60 млн грн. Виникла проблема з банківськими картками — у деяких з них закінчилися терміни дії, а в зоні АТО поміняти картки ніде. Банк пішов нам назустріч і продовжив строк дії карток, але їх все одно доведеться міняти. Зараз ми шукаємо шляхи вирішення питання, зв’язуємося з родичами військовослужбовців», — розповів Сергій Воронін.

На питання щодо реабілітації військових, які повертаються із зони бойових дій, генеральний директор ДТЕК «Павлоградвугілля»  відповів, що деяким шахтарям видані путівки на відпочинок тривалістю 18 днів.

«Ми бачимо, що людина повертається вже іншою. Будемо намагатися допомогти. Можливо, спочатку запропонуємо більш легку роботу, щоб людина могла адаптуватися», — планує Сергій Воронін.