На приёме у мера    Багатьом в місті відомо, шляхом яких маніпуляцій, фінансові справи сім’ї Петрових пішли «в гору». 2006 рік, вибори. Партія регіонів робить ставку на В.Косенко. У той період головним «стряпчим» з виборів до міської ради призначається Володимир Петров. Справу зроблено, міським головою став В.Косенко. Може випадково, а може й ні, вже в наступному році сім’я Петрових купує машину представницького класу. 2010 рік. Знову вибори.

З жахливим скрипом протискується в міські голови А.Копитов. Знову оголошується головна подяка голові міської виборчої комісії за вміння правильно рахувати, «підрахую» В.Петрову, і в 2011 році родина Петрових купує другу машину представницького класу. Партія регіонів вміла цінувати своїх «умільців». І пішло, поїхало… Машини-дві, дачі-дві, квартир теж дві… Це дані з декларації Н.Петровій.

Господи, як кілька років поспіль Н.Петрова кричала, що все це неправда, що її обумовлюють погані люди. Прийшла на службу, де все потрібно вказувати в декларації, отримуєте замовлення. А зараз ще увійшли «в експлуатацію» електронні декларації, які можна буде порівняти з усіма реєстрами України. Одним словом, практично нічого не приховаєш. Деякі чиновники вже зараз хапаються за голову.

Розповісти про всі махінації панів Петрових важко. Якщо тільки про деякі. 2006 рік. Нічого кращого не придумав, В.Косенко раптом вирішив взяти участь в будівництві супер-магазину «Цент» саме на території дитячого парку атракціонів. Зламавши опір депутатів міськради, не сильно питаючи згоди мешканців міста, він дав на будівництво дозвіл. А ось тепер кілька слів про деталі. Насамперед чиновники відразу кинулися зносити металеву огорожу. Секції давали і лікарні, і першій школі. Надія Петрова перестала би бути сама собою, якби не поцупила від такої «шари» що-небудь для себе, для дому, для сім’ї. Так і було. Першій школі теж дісталися металеві секції для того, щоб обгородити територію школи. Н.Петрова вирішила по-іншому. Будучи в той час завідуючою міськвно, вона розпорядилася відвести 10 секцій до себе на дачу, не заплативши за це жодної гривні. Інакше, як крадіжкою це не назвеш. Від дітей забрала, а де у цій людини совість?

Не буду довго займати увагу читачів сайту, тому що ми ще не раз поговоримо на теми чесності чиновників, формуванні прозорих цін на послуги, економного витрачання бюджетних коштів, компетенції окремих «трудівників», які тупо виконують чужу волю, що межує з порушенням антикорупційного законодавства та т.д.

Після виборів про Н.Петрову відразу почали погано говорити як некомпетентного працівника, грубіянку, яка ні в що не ставить депутатів, любить підлабузників і слухняних дурнів. Якщо ще не так давно ці висновки робили найбільш освічені і працьовиті мешканці, то зараз такі ж думки оселилися в головах депутатів фракції колишніх регіоналів, які сховалися під вивіскою опоблока.

Судячи з пісному виразу обличчя, Н.Петрова теж розуміє це. Помилкою було віддати на відкуп пенсіонерці, яка ніколи успішністю не блищала, таку серйозну ділянку роботи, як секретар міськради. І як учитель, і як директор школи,призначений після її доносу на попередницю, та й як начальник міськвно, «відсиділа два терміни» при В.Косенко і А.Копитові, вона зміцнила думку громадськості міста у своїй неспроможності і хронічної ліні.

Коли в області їй нарешті запропонували негайно звільнити посаду заступника міського голови, яку вона незаконно поєднувала з роботою секретаря міськради, Н.Петрова «надула» губи, Надежда Петровавважаючи себе незаслужено скривдженою. Почалися «тёрки» з міським начальством. Постійно і вголос почали висловлювати негативну думку депутати. За неперевіреними до кінця даними, депутат його (назвемо Р.С.А.) прицілився на посаду секретаря міської ради. Кажуть, що в кулуарах міськради неодноразово привселюдно слуги народу говорили: «скільки можна терпіти цю некомпетентну пенсіонерку, яка ні *рена не робить»? Такої ж думки дотримуються багато депутатів, навіть з опозиціонного блоку. У даній провальній ситуації з кадрами в міськраді це сприймається так: «Хто завгодно, тільки не Петрова». З такою позицією багато хто вже згоден.

Деякі співробітники міськвиконкому пошепки говорять, що Н.Петрова і сама готова піти, але тільки на зайняте місце начальника міського відділу освіти. Парадокс. Адже на цій посаді за законом Н.Петрова зможе «посидіти» лише 10 місяців. А 9 жовтня 2017 роки її повинні будуть звільнити зі служби в органі місцевого самоврядування у зв’язку з досягненням граничного 65 річного віку. Так навіщо комедію ламати?

Іван Максюта