Рятувальники попередили людей   Співробітники Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області просять громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у лісових масивах. Більш за все, пожежі у лісах виникають в результаті людської неуважності. Великі та масштабні загоряння можуть мати погані наслідки як для навколишнього середовища, так і для мешканців:  знищити лінії електромереж, спричинити пожежі будинків, газо- та нафтопроводів, лісових масивів.

Так 10 вересня рятувальниками було проведено рейд серед жителів міста з питань безпечної поведінки в лісових масивах. Під час цього заходу рятувальники попередили людей, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється розведення багаття у лісах, палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки та випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду.

Наприкінці бесід людям надавали та пам’ятні  інформаційні листівки з правилами поведінки під час відпочинку в екосистемах.