ул.Пушкина (Першотравенск)     В місті активно триває комплексна реконструкція вулиці Пушкіна. Там швидко і злагоджено працюють люди і потужна техніка. Наразі встановлюються бордюри і готується основа пішохідної та проїжджої частин під укладання тротуарної плитки і асфальту.

Вже сьогодні вулицю Пушкіна не впізнати, тож городянам не терпиться побачити, якою вона стане після реконструкції. Старі аварійні дерева видалили з корінням, яке утворило жахливі бугри на асфальті. Ходити по таких тротуарах було вкрай незручно і небезпечно, особливо для літніх людей та батьків з дитячими колясками, а тим більш для людей з інвалідністю. Вже не треба боятись, що під час буревіїв комусь з перехожих на голову впаде старе гілля, чи пошкодить балкони і дахи будинків. Не стало на вулиці і тополь, які під час цвітіння дошкуляли пухом хворим на алергію. Які саме дерева згодом посадять на оновленій вулиці, наразі вирішується. В управлінні комунального господарства та майна лише зазначили, що це будуть вже великі саджанці 3-5 років.

Тож маємо ще трішки потерпіти ремонтні незручності, аби в місті з`явилася перша по-справжньому сучасна вулиця. Вона має стати початком відліку від Першотравенська минулого до Першотравенська майбутнього.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації