Расписание автобусов Першотравенск    Вже не перший день тема негоди й заподіяного нею лиха є центральною серед новин практично всіх українських телеканалів. Виходячи з новинних сюжетів, Дніпропетровська область постраждала від стихії лише частково, принаймі, Першотравенськ снігопади поки що обходять стороною. Однак, незважаючи на це, й для першотравенських школярів початок цього тижня був відзначений додатковими канікулами. Цей факт, безумовно, змушує багато над чим замислитися.

З одного боку ми говоримо про децентралізацію влади, з іншого – виконуємо безпідставні розпорядження обласного керівництва, які, принаймні в розрізі даного питання, для органів місцевого самоврядування носять рекомендаційний характер. Але це проблеми міської влади.

Школярі ж, як і за звичай, звістку про додаткові канікули приймають з радістю, яку не завжди розділять їхні батьки та педагоги, бо виконання шкільної програми ще ніхто не відміняв. Одна річ, якщо мова йде про карантин в рамках, протиепідемічних заходів, пов’язаних з грипом, і зовсім інша, якщо рішення про додаткові канікули приймаються безпідставно.