Поздравление мера Першотравенска с Днем 8 Марта     Шановні підприємці Першотравенська!

   Щиро  вітаю вас із професійним святом! Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

  Підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей,  які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Першотравенська, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами і послугами. Саме  підприємці активно розвивають приватний  сектор економіки, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.

        Основою розв’язання нагальних проблем є ділова конструктивна співпраця підприємців, їх об’єднань з органами влади, вирішення найбільш актуальних питань розвитку підприємництва та вдосконалення державної регуляторної політики на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги.

         Вірю, що ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення нашого міста, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і в подальшому буде активізуватися.

         Щиро бажаю вам нових досягнень, добросовісних конкурентів і сприятливої соціально-економічної атмосфери. Нехай започатковані вами справи будуть успішними і ніколи не зрадить вам оптимізм! Миру і злагоди, щастя і здоров’я вам та вашим родинам!

                                                                                                     Віктор РУДИХ, міський голова

 

      4 вересня у виконкомі Першотравенської міської ради вітали підприємців міста з нагоди їхнього свята, яке в Україні щорічно відзначають у першу неділю вересня.

        На адресу запрошених прозвучали слова поваги за їх підприємницьку діяльність в умовах економічних, соціальних та політичних змін, які періодично відбуваються в незалежній української державі після розпаду колишнього СРСР. Час довів, що діяльність підприємця під силу не кожному. Лише ініціативні і не ледачі люди, здатні перспективно міркувати та йти в ногу з сучасністю, брати на себе відповідальність за ведення бізнесу досягають успіху.

       Першотравенським підприємцям побажали витримки, успіху і розвитку власної справи.

– Україна не раз переживала скрутні часи. Минуться вони і цього разу. Історія свідчить, що за спадом наступає підйом. Тож я бажаю всім нам, щоб це відбулось якнайшвидше. Вітаю вас зі святом, шановні підприємці! Щастя, здоров’я і добробуту вам та вашим сім’ям! — побажав підприємцям Віктор Рудих.

        З нагоди Дня підприємця за розвиток малого підприємництва та забезпечення позитивної динаміки у сфері поліпшення ділового клімату в місті Першотравенську Подякою міського голови нагороджено Гречку Світлану, Олега Єленчука, Валентину Пагор, Тамару Савіну, Ларису Сухіну, Олену Сухіну та Чуркіну Тетяну.