Флаг Першотравенска    Шановні першотравенці!

Від імені всього депутатського корпусу, виконавчого комітету  міської ради і себе особисто  вітаю вас з найголовнішими державними святами Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Напередодні Дня незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави — Державного Прапора України. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави і українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина. Головне тепер — розумно скористатися тими можливостями.

Наша держава молода, але вона втілила в собі традиції древньої Київської Русі, віковічну боротьбу Українського народу за свободу і право бути господарем на власній землі.  Ми є спадкоємцями непоборного українського духу, духу Тараса Шевченка та тисяч подвижників нашої віри й культури.

Вірю у те, що кожне з ваших сердець наповнене почуттями гордості за рідний край, любові до Батьківщини, поваги до держави та її символів. Упевнений, кожен з нас готовий зробити все від нього можливе для процвітання нашої країни, зміцнення її позицій на геополітичному просторі, щоб державні символи України упізнавали і поважали в усьому світі.

Дорогі жителі та гості міста Першотравенська! Бажаю вам міцного здоров’я, добра, благополуччя і затишку у ваших родинах, а найголовніше — єднання заради досягнення найзаповітнішого для всіх нас — процвітання незалежної України!

                                                                                                                     Віктор РУДИХ, міський голова