70 лет победе   Дорогі ветерани, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, мешканці міста Першотравенська!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати – 70-ї річниці Перемоги. У цей величний день ми вшановуємо мужність і хоробрість доблесних воїнів, котрі пройшли пекло війни і принесли найдорожче – перемогу, схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях битв, віддаємо данину шани солдатським вдовам, котрі підіймали Вітчизну з руїн у важкі післявоєнні роки. Доземно вклоняємося подвигу всіх, хто боронив нашу землю від ворогів!

70 років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

З перших днів війни пліч-о-пліч бойові воїни-побратими всіх національностей, партизани та підпільники боролися з ненависним ворогом. У горнилі битви з фашизмом розкрилися найкращі риси захисників Батьківщини – звитяга, самопожертва та нечуваний героїзм.

Неоціненним є життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство, заклав підвалини незалежної України. Ці люди і сьогодні вчать нас мудрості, витримці, терпінню та оптимізму.

Низький уклін та сердечна вдячність керівництва міста і його мешканців ветеранам-фронтовикам та працівникам тилу за проявлену мужність, витримку, за те, що відстояли свободу та незалежність нашої Батьківщини!

Від усього серця бажаю вам, шановні ветерани, вдовам фронтовиків та всім першотравенцям міцного здоров’я, віри та довгих років життя! Нехай небо над нашою рідною Україною завжди буде чистим. Миру, злагоди й добробуту вам і вашим родинам!

З 70-річчям Перемоги!

Віктор РУДИХ, міський голова