На приёме у мера     6 квітня 2015 року до міського голови на прийом з особистих питань звернулося 10 городян, котрими було піднято 10 питань.

     Жоден прийом міського голови не проходить без питань комунального спрямування. І цього разу половина питань стосувалася ремонту покрівлі в житлових будинках та теплопостачання. Мешканка будинку № 12 по вулиці Гагаріна поскаржилися на  протікання покрівлі. Літня жінка проживає на 5 поверсі і не один рік, з її слів, живе з мокрою стелею та проводкою під час дощів. За словами начальника управління комунального господарства та майна Сергія Сорокопудова, капітальний ремонт покрівлі даного будинку не робився більше 30 років, тому його виконання заплановано на поточний рік, а точніше – на літній період.

        З такою ж проблемою звернулася до очільника міста молода жінка, яка мешкає в будинку № 11 по вулиці Карла Маркса. Як зазначила начальник приватного підприємства «Комунальщик–1» Олена Назунцева, в 2007 році був виконаний капітальний ремонт покрівлі даного будинку. Олена Григорівна пообіцяла міському голові протягом травня виконати поточний ремонт покрівлі, де проживає дівчина.

        Дві літні жінки нарікали на холод в їх житлових приміщеннях в будинках № 1 та №  27 по вулицях Горького та Шкільна. Віктор Рудих доручив приватним підприємствам «Комунальщик– 2 та 3», які обслуговують дані будинки, побувати в оселях заявниць разом з працівниками МЖКП, обстежити квартири та по можливості віднайти шляхи вирішення проблеми з холодом. На скаргу однієї із пенсіонерок стосовно нарахованих міським житлово-комунальним підприємством великих рахунків за спожите протягом березня тепло начальник МЖКП Віктор Вискрєбєнцев повідомив, що підприємством в обов’язковому порядку буде зроблений перерахунок тим споживачам, які не мають приладів обліку тепла.

    Один із заявників, котрий прийшов на прийом до міського голови, підняв питання щодо нарахування пільг для реабілітованих осіб, які, за його словами, він не отримує в повному обсязі. Як зазначила начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Коврижко, відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні» особи, реабілітовані за ст. 3, не мають пільг на комунальні послуги.

        Вислухавши скаргу жінки на дії одного з працівників правоохоронних органів, Віктор Рудих попросив начальника міського відділу міліції Віталія Таращука розібратися в ситуації та надати правову оцінку діям свого підлеглого. Розібратися в ситуації щодо неналежного виконання своїх професійних обов’язків одним із лікарів стоматологічного відділення очільник міста зобов’язав керівництво центральної міської лікарні, оскільки на прийом звернулася літня жінка зі скаргою на погано виготовлений зубний протез, яким не можливо користуватися. Як наголосив Віктор Іванович, на зубопротезування пільгових категорій громадян держава направляє чималі кошти, тому воно не є безкоштовним, як,  мабуть, вважають деякі лікарі.

        До очільника міста час від часу звертаються городяни з проханням розібратися в питанні щодо придбання безкоштовних ліків за рецептами лікарів. За словами жінки, яка доглядає за учасницею війни, завдяки великим зусиллям вона змогла отримати лише частину безкоштовних ліків для цієї 87-річної жінки. Віктор Рудих, вислухавши заявницю, зобов’язав керівництво медичних закладів навести порядок в цьому питанні. За його словами, не припустимо, щоб пільговими рецептами постійно користувалися одні і ті ж самі пацієнти, необхідно диференційовано підходити до їх видачі та вести відповідну статистику.