Першотравенские ветераны в больнице Мечникова    Міська влада ретельно піклується про здоров’я жителів нашого міста та не випускає нагоди залучити до цієї важливої справи найкращих лікарів нашого регіону. За сприяння головного лікаря обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова Сергія Риженка кожен першотравенець зможе отримати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу чи просто безкоштовно пройти обстеження у обласних лікарів різного профілю, не виїжджаючи за межі міста.

З 28 вересня протягом місяця до нашого міста приїздитимуть висококваліфіковані різнопрофільні спеціалісти, які вестимуть для мешканців міста щоденні прийоми. Заплановано, що в Першотравенську з робочими візитами побувають понад 40 спеціалістів, які прийматимуть людей абсолютно безкоштовно.

-? Вже на сьогодні кардіолог та невропатолог обласної лікарні встигли прийняти понад 100 пацієнтів. Кожного дня лікарі приймали по 20 чоловік на день різної вікової категорії, — коментує головний лікар ЦПМСД Любов Ровенчук. — Для того, щоб потрапити на прийом до бажаного спеціаліста та пройти усе необхідне обстеження, вам всього лишень потрібно зателефонувати до реєстратури нашої лікарні та записатися на прийом. Про час та день, коли потрібний вам лікар перебуватиме у місті, вам повідомлять телефоном.

Вже на цьому тижні обласні гінекологи зробили кесарів розтин вагітній жінці та провели заплановану лекцію для майбутніх породіль, а 16 жовтня проводитиметься звичайний прийом для жінок. 9 жовтня вестиме прийом лікар-ендоскопіст, який приїде разом із своїм обладнанням та зможе зробити УЗД усіх внутрішніх органів. Незабаром до міста прибудуть також дитячі спеціалісти.

Тетяна Комарінська