На приёме у мера       Події останніх місяців не раз приголомшували жителів міста неприкритою агресією нелюдяного звернення верхівки виконкому з інакодумцями. І скрізь основна роль в «змінах» належить головній интригантке, «господарці міського лісоповалу» О.Винницкій.

Треба сказати, що в цьому оскаженілому цькуванні беруть активну участь вічно пам’ятна Н.Петрова, великий комбінатор з міськради, її преданнейшая соратник С.Герасимова — жінка недалека і обмежена, яка не здатна «двох слів зв’язати», здерлася на чуже місце, нічого в роботі не розуміючи. Не відстає від них в службовому хамстві й Н.Гарькавая. Саме Н.Гарькавая і С.Герасимова стали ініціаторами звільнення працівника виконкому з великим досвідом Л.Мазуренко, яка багато років пропрацювала заступником начальника відділу виконкому по мобілізаційній роботі, військовому обліку і попередженню надзвичайних ситуацій. За роки роботи окрім подяк нічого не мала. А тут життєва справа, жінка вийшла заміж і переїхала в інше місто. О.Винницкая незаконно не відпускала її і звільнила за прогул, зараз справа в суді. Час є, поживемо-побачимо.

Начальник юридичного відділу М.Демин, який, як доведено фактами і життям, дуже любить воювати із слабкими беззахисними жінками, чи то, щоб самоствердитися у своєму винятковому положенні за їх рахунок, чи то щоб у черговий раз продемонструвати свою «вірність і відданість» хазяйці. Важко пояснити його вчинки, але якось не віриться, що саме цьому навчають випускників і майбутніх фахівців в школі, і у вищому учбовому закладі.

Спробувавши «на зуб» талант «істинного» керівника — начальника міськвно О.Гориной, яка вже почала по-справжньому розкриватися, демонструвати свій склочний характер і показувати істинне обличчя, за лічені дні покинув стіни установи юрист С.Зубов. Він був вже далеко не першим, хто сам пішов з відділу. Може для того, щоб «застовпити» за собою місце, О.Горина незаконно прийняла на роботу методиста жінку, яка ніколи не працювала в школі, не має необхідного стажу роботи, як в принципі, і необхідної освіти, передбаченої законом. М’яко кажучи, нова «методистка» увергнула в шок не лише досвідчених педагогічних працівників, але і все тих, хто має хоч якесь уявлення про роботу методиста по учбовій роботі. Правда, у неї є «перевага», вона живе в одному під’їзді з О.Винницкою. Чи то сусідка, чи то відданий інформатор. Чесно кажучи, така кадрова політика жахає.

Зовсім знецінилися такі необхідні якості, як професіоналізм, компетентність, необхідний досвід, уміння працювати з людьми. Останнім часом виконкомівські працівники насаджують в місті зовсім інші якості, інші принципи, іншу мораль. Дуже шкода! «Сила в правді» — говорив герой відомого фільму «Брат». До тих пір, поки руками «щаслива купка», що водить, і далі наводитиме тінь на плітень, умисне приховувати істинне положення з грошима в місті, неоплаченими боргами майже в 6 мільйонів, які сформувалися під час перебування роботи в.о. міського голови О.Винницкой і непотоплюваного фінансиста Т.Макаренковой треба не боятися говорити правду.

Розуміємо, що радощі у панночок з виконкому будь-яка робота не викликає. Те, що команда О.Винницкої, зібрана з випадкових людей користі місту і жителям не принесе, ясне вже сьогодні. Якщо відтік працівників виконкому і депутатів триватиме такими ж темпами, дивишся і відновиться статус-кво в міськраді. Нагадаємо, за результатами виборів воно було таким: 19 депутатів від демократичних сил, і лише 15 чоловік — прибічників від колишньої партії регіонів. За рік з невеликим деякі депутати, що були принциповими, заспокоїлися дрібними господарськими перемогами. Той побудував автозаправку і торгує дизпаливом, та тихенько чекає незаслуженого підвищення, знаючи, що заради цього О.Винницкая настроїлася звільнити найдосвідченішого працівника Винницкаябез його бажання і згоди. Одним словом, таємниці мадридського двору.

Навіть сліпий побаче, що у О.Винницкої, чи то в силу свого небажання працювати, чи то через відсутність необхідних знань, практично ніколи, навіть для депутатів, не буває часу для спілкування. Вона боїться людей, не знає, про що з ними говорити, забуває, що обіцяла. Для тих, хто вимагає вирішення питання, загрожує викликати поліцію. Але, особисто про себе О.Винницкая не забуває. Зовсім нещодавно за її розпорядженням у виконком придбана машина для приготування кави вартістю 20 тисяч гривен. У людини відсутнє почуття міри.

Т.Макаренкова, бажаючи надати собі ще більшу значущість, вже відкрито почала залякувати керівників і працівників бюджетної сфери міста відсутністю у бюджеті необхідних грошей на підвищення зарплати, яке оголосив Кабінет Міністрів України. Міськрада пропустила зарплату Т.Макаренковой в 21 тисяча гривен в місяць, а річний фонд зарплати для 8 працівників фінвідділу встановив в 1 мільйон гривен. Навіщо для своїх бути дріб’язковій?

І після цього, у таких «високоморальних» чиновників буде душа хворіти за субсидії людям похилого віку, допомогу багатодітним сім’ям, зарплату технічним працівникам шкіл і дитячих садів? Чесно кажучи, віриться важко.

Марко Вовчок