Першотравенськ    ДОРОГІ ПЕРШОТРАВЕНЦІ!
В останню неділю травня ми усі почуваємося іменинниками, адже цього дня святкуємо День народження рідного міста. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого загального свята – 61-ї річниці з дня заснування Першотравенська! Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у шахтарському місті, яке має свою славну історію.

Нинішній Першотравенськ – це сучасне розвинене місто, про яке мріяли перші будівельники. Сьогодні наше молоде місто по багатьох показниках економічного та соціального розвитку займає чільне місце серед міст та районів Дніпропетровської області.

Найбільше багатство нашого міста – це щирі та працьовиті люди. Майбутнє процвітання Першотравенська залежить від нашої щоденної праці та від нашого бажання зробити своє місто красивим і благополучним.


Впевнений, що з кожним роком молоде місто Дніпропетровщини ставатиме кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання та привітнішим для наших гостей.

Низький уклін і велика шана вам, дорогі першотравенці, за самовіддану працю, за любов та вірність рідному місту. Нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі і в кожній родині. Нехай із кожним роком розквітає наш рідний Першотравенськ!

Віктор РУДИХ, міський голова