Першотравенские ветераны в больнице Мечникова     Рівень цивілізованості, гуманності суспільства багато в чому визначається ставленням до старшого покоління, людей похилого віку. Своїми бойовими заслугами, багаторічною сумлінною працею, втраченим здоров’ям вони заслужили право на гідну старість. Ветерани війни та праці, люди похилого віку як ніхто інший потребують підтримки і опіки. Саме тому проблемам людей похилого віку міська влада приділяє особливу увагу.

Двічі на місяць в приміщенні міської ради ветеранів війни та праці веде особистий прийом міський голова. Ветерани звертаються до очільника міста зі своїми проблемами, і переважна більшість з них вирішується позитивно. За рахунок бюджетних коштів проводиться ремонт у квартирах ветеранів війни та праці. З початку цього року на ці заходи спрямовано майже 30 тис. грн.

Окремої уваги заслуговує турбота про здоров’я ветеранів. До 70-річчя Великої Перемоги за ініціативи міського голови для ветеранів війни та праці був організований виїзний День здоров’я. 40 ветеранів нашого міста пройшли медичний огляд в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Це не перший День здоров`я, який був організований міським головою Віктором Рудих разом з головним лікарем обласної лікарні ім. Мечнікова Сергієм Риженко. Наприкінці минулого року фахівці і професори ОКЛ провели День здоров’я в Першотравенську, в ході якого було оглянуто 100 першотравенців, у тому числі й 56 ветеранів війни та праці.

Щорічно в міському відділенні медико-соціальної реабілітації відпочивають і поправляють своє здоров’я більше 300 малозабезпечених та одиноких пенсіонерів. На утримання цього відділення в поточному році з міського бюджету виділено 73 тис. грн. Всього ж на реалізацію міської комплексної програми «Турбота» в 2015-му році направлено 100,8 тис. грн.