На приёме у мера   На цьому наголосив міський голова Віктор Рудих на черговому засіданні оперативного штабу з питань проходження опалювального періоду 2014-2015 років, яке відбулося 18 лютого 2015 року в залі засідань виконкому.

     На засіданні були присутніми виконуючий обов’язки першого заступника міського голови Сергій Сорокопудов, директор МЖКП Андрій Вискрєбєнцев, директори приватних підприємств «Комунальщик – 1, 2, 3, 4», начальники котельних «Центральна» і «Південна» та ін.

    На початку засідання міський голова розкритикував роботу котельної «Південна». Саме тут наразі спостерігається значне відставання від температурного графіку при подачі тепла. За словами Віктора Івановича, населення міста не повинно потерпати від холоду в своїх оселях при значному зниженні температури повітря, тому керівництво МЖКП повинно прикласти максимум зусиль та організувати стабільне теплопостачання. Надаючи роз`яснення з приводу даної проблеми, начальник котельні «Південна» Валерій Давиденко зазначив, що на сьогодні на котельні працює лише два котла, які не можуть дати достатню кількість тепла. За його словами, третій котел ще знаходиться на капітальному ремонті. Що ж стосується котельні «Центральна», на її роботу в очільника міста нарікань не було.

       Віктор Рудих також підняв ряд комунальних питань, які стоять на особливому контролі міської влади. Начальник районної дільниці теплових мереж Леонід Музальов доповів про хід робіт з теплоізоляції теплотраси на території міста. За його словами, на сьогодні біля будинків №1 та №9 по вулиці Гагаріна утеплено 300 метрів погонних теплотраси із запланованих 400 м п., по вулиці Чайковського залишилося забезпечити ізоляцію 18 м п. По завершенні даних робіт буде виконана теплоізоляція теплотраси по вулиці Комсомольська.

       Андрій Вискрєбєнцев, надаючи роз’яснення щодо відновлення роботи автопідйомника, зазначив, що спецавтомобіль знаходиться на ремонті у Харкові, відремонтувати його обіцяють до середини березня. На питання Віктора Івановича щодо освітлення парку за БКМ «Україна», яке постійно піднімають мешканці прилеглих до нього будинків, Андрій Вікторович поінформував, що спеціалістами МЖКП вже проведені розрахунки, наразі вирішується питання щодо придбання необхідних матеріалів, тому зовнішнє освітлення на території парку по можливості зроблять найближчим часом.

            — В житлово-комунальному господарстві міста проблем залишається дуже багато і всі вони потребують обов’язкового вирішення. Проте вирішити їх одночасно не можливо. Тому давайте поступово виконувати конкретні завдання, щоб населення міста бачило результати роботи комунальних служб, —  резюмував очільник міста.