Першотравенські організації політичних партій        23 вересня 2015 року відбулося засідання позачергової шістдесят четвертої сесії Першотравенської міської ради VІ скликання під головуванням міського голови Віктора Рудих. З 36 депутатів в роботі сесії взяли участь 23 обранця. Міська рада розглянула 3 питання.

Депутати надали згоду на передачу в оренду міському відділу освіти нежитлового приміщення площею 76,1 м? для міської медико-психолого-педагогічної консультації, яка буде відкрита на Суворова, 1/1. За словами очільника міста, прийняття такого рішення є важливим для міста, оскільки городянам вже не прийдеться возити своїх дітей  на медико-психолого- педагогічну консультацію до Дніпропетровська.

         Обранці внесли зміни до міського бюджету на 2015 рік. Як зазначила начальник міського фінансового управління Наталія Русаненко, після внесених у вересні змін до Державного бюджету України на 2015 рік в країні підвищився рівень заробітної плати та прожитковий мінімум, в результаті чого дохідна частина міського бюджету збільшилася на 1 362,200 тис. грн. (субвенція на освіту збільшилася на 770,900 тис. грн. (кошти будуть спрямовані на оплату продуктів харчування, тепло- та водопостачання, електроенергії), на медичну галузь — на 591,300 тис. грн. (кошти спрямують на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я)). Зокрема, на здійснення заходів програми соціального захисту та адресної допомоги ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян «Турбота» (на надання одноразової допомоги особам, які приймали участь у проведенні АТО (членам сімей загиблого учасника АТО)) міська рада спрямувала 42 тис. грн., на відшкодування вартості типографських послуг редакції газети «Першотравенські новини» — 30 тис. грн., на капітальний ремонт приміщення для міської медико-психолого-педагогічної консультації — 180 000 грн. У зв’язку із підвищенням посадових окладів на збільшення фонду оплати праці працівників установ освіти (дошкільні та позашкільний заклади) депутати направили 224,400 тис. грн., працівників закладів культури – 213,400 тис. грн. та працівників Першотравенського  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 172,700 тис. грн. тощо.

В результаті перерозподілу коштів були зменшені кошторисні призначення на поточні придбання та послуги по загальному фонду дитячого садка «Казка». Депутати  спрямували на проведення капітальних робіт по встановленню системи водовідливу в цьому закладі 110,530 тис. грн. Також перерозподілили зекономлені кошти з нарахувань на заробітну плату ДЮСШ «Шахтар» та централізованої бухгалтерії, спрямувавши на збільшення нових посадових окладів працівникам цих установ, без збільшення загального обсягу фонду оплати праці,  — 36,4 тис. грн.

Після внесених змін загальний обсяг дохідної частини міського бюджету визначений у сумі 147,2 млн. грн. та видаткової частини – у сумі 153,0 млн. грн..

Окрім цього, міська рада внесла зміни до рішення міської ради щодо умов оплати праці міського голови, секретаря ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету та інших працівників органів місцевого самоврядування у 2015 році.