житлово-комунальне господарство Першотравенська     29 липня 2015 року у виконкомі відбулося засідання оперативного штабу  з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  2015-2016 років за участю міського голови Віктора Рудих, його першого заступника Андрія Козаченка, начальника управління комунального господарства та майна Сергія Сорокопудова, директора міського житлово-комунального підприємства Віктора Вискрєбєнцева, директорів приватних підприємств «Комунальщик – 1, 2, 3 та 4» та керівників структурних підрозділів МЖКП.

       Очільник міста наголосив на необхідності прискорення темпів підготовки до опалювального періоду 2015-2016 років, особливо це стосується підготовки котелень міста, які через відключення електроенергії не могли в повному обсязі виконувати заплановані заходи. Він поцікавився підготовкою до зими житлового фонду, видаленням сухостою на території міста, доручив директорові МЖКП перевірити наявність зовнішнього освітлення на вулицях міста, яке на днях було поновлено, тощо. Віктор Рудих також звернув увагу присутніх директорів ПП «Комунальщик» на своєчасне здійснення покосу трави на територіях, які вони обслуговують, оскільки, на його думку, місто завжди повинно мати доглянутий вигляд.

         Як зазначив Віктор Вискрєбєнцев, котельні «Центральна» та «Південна» готові до роботи взимку загалом на 45%. Теплові мережі міста, за словами директора МЖКП, підготовлені на 45% (підходить до завершення капітальний ремонт теплотраси від будинку №7 на вулиці Карла Маркса до Дзержинського, 4), водопровідні мережі готові на 24% (виконуються роботи з капітального ремонту мережі водопостачання біля будинків №2 та 8 на вулиці Гагаріна), каналізаційно-насосні станції і каналізаційно-очисні споруди підготовлені на 50%.

         За інформацією директорів чотирьох приватних підприємств «Комунальщик»:

—          «Комунальщиком — 1» (директор Назунцева О.Г.) здійснено підготовку житлових будинків на 70%, виконується капітальний ремонт шиферної покрівлі будинку №37 на вулиці Комсомольська;

—          «Комунальщик — 2» (директор Гелетчук А.П.) підготовив житлові будинки на своїй території на 67,6%, планують капітально відремонтувати покрівлю будинку №18 на вулиці Горького;

—          «Комунальщик — 3» (директор Новікова О.В.) виконав 70% запланованих робіт, найближчим часом розпочне капітальний ремонт покрівлі будинку №8 на вулиці Фрунзе;

—          «Комунальщиком — 4» (директор Колесник Н.А.) підготовлені житлові будинки на 75%, виконується капітальний ремонт покрівлі будинку №6 на вулиці Горького.

За словами Сергія Сорокопудова, в місті продовжується ремонт доріг, зокрема внутрішньоквартальних проїздів. Наразі виконаний поточний ремонт доріг біля будинків №3 та 1 на вулиці Пушкіна; №29, 31, 33, 37 та 39 на вулиці Шкільна; № 17 на вулиці Чайковського; №13, 13а та 15 на вулиці Октябрська; №25, 27, 27а, 29, 31, 33 на вулиці Чайковського, №17 на вулиці Горького. Найближчим часом розпочнеться ремонт внутрішньоквартальних проїздів біля будинків №23, 25, 27, 29 на вулиці Гагаріна.

Керівництво місто закликало комунальні служби прискорити темпи підготовки житлово-комунального господарства міста до зими, бо вона, як говориться, не за горами.