житлово-комунальне господарство Першотравенська     15 липня 2015 року під головуванням міського голови Віктора Рудих відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років за участю начальника управління комунального господарства та майна Сергія Сорокопудова, директора міського житлово-комунального підприємства Віктора Вискрєбєнцева, директорів приватних підприємств «Коммунальщик – 1, 2, 3 та 4» та керівників структурних підрозділів МЖКП.

   За інформацією Віктора Вискрєбєнцева, котельні «Центральна» та «Південна» готові до роботи в опалювальний сезон 2015-2016 років загалом на 45%. Не дивлячись на те, що ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» відключив котельні від електропостачання, спеціалісти підприємства продовжують їх підготовку до зимового періоду. Теплові мережі міста, за словами директора МЖКП, підготовлені на 34% (розпочато капітальний ремонт теплотраси від будинку №7 на вулиці Карла Маркса до Дзержинського, 4), водопровідні мережі готові на 24%, каналізаційно-насосні станції – на 30%, каналізаційно-очисні споруди – на 10%.

         За даними директорів чотирьох приватних підприємств «Комунальщик»:

—          «Комунальщиком — 1» (директор Назунцева О.Г.) здійснено підготовку житлових будинків на 65%,

—          «Комунальщик — 2» (директор Гелетчук А.П.) підготовив житлові будинки на своїй території на 51%;

—          «Комунальщик — 3» (директор Новікова О.В.) виконав 58% запланованих робіт;

—          «Комунальщиком — 4» (директор Колесник Н.А.) підготовлені житлові будинки на 60%.

        Як зазначив Сергій Сорокопудов, в Першотравенську продовжуватимуться роботи з ремонту доріг. Проект на виконання капітального ремонту ділянки дороги на вулиці Чайковського, від будівлі ПТРК «Візит» до повороту на міське кладовище, наразі проходить експертизу. За його словами, капремонт цієї вулиці має розпочатися приблизно за тиждень-півтора. Крім того, готуються проекти на ремонт внутрішньоквартальних проїздів на вулицях Октябрська, Горького, Шкільна, Гагаріна тощо.

       Підводячи підсумки засідання, очільник міста зобов’язав присутніх не збавляти темпи підготовки до нового опалювального сезону і в намічені терміни закінчити всі заплановані заходи.