школи Першотравенська отримали гранти на поліпшення енергоефективності      22 травня у Дніпропетровську пройшла церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Енергозбереження задля майбутнього» проекту ДТЕК «Енергоефективні школи».

Церемонію відкривали голова обласної ради Євгеній Удод, директор департаменту промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради Олександр Гондар та начальник Департаменту сталого розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

«Для дітей організували цілий ряд спеціальних уроків, присвячених енергозбереженню. Вони відвідали з екскурсіями електростанцію, де на власні очі побачили, як виробляється енергія. Тепер школи мають ресурс на проводження енергоефективних заходів, щоб зекономити кошти і скерувати іх у потрібне русло», — прокоментував голова Дніпропетровської обласної ради Євгеній Удод.

    Дітям та педагогам вручали грошові сертифікати і дипломи. Переможених не було — кожна школа отримала грант на проведення енергоефективних заходів.

«Для енергоефективної країни треба вкладати інвестиції, а найкращі інвестиції у майбутнє — це діти», — вважає Олександр Гондар.

   Першотравенськ — заступник міського голови Світлана Аксьонова. Першотравенські школи №3 та №4 та отримали срібні сертифікати на суму 30 тис. грн.

   Подарунки також отримали юні режисери, що знімали короткометражні мультфільми та рольові фільми про економію енергії в побуті.

«В цьому році кампанії ДТЕК виповнюється 10 років. За ці 10 років кампанія інвестувала 10 млрд грн у проекти сталого розвитку, один з яких — «Енергоефективні школи», — наголосила Вікторія Гриб.

    Після церемонії нагородження на дітей очікував ще один сюрприз — екскурсія на катері по Дніпру.