Першотравенськ     Знедавна розпочала свою роботу громадська організація «Першотравенська народна рада», основною метою якої є забезпечення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування та сприяння у боротьбі з корупцією.

Активісти громадської організації запрошують до співпраці міста всіх першотравенців, кому не байдужа доля нашого рідного міста, хто зацікавлений у його кращому майбутньому.

Написавши на електронну скриньку організації (pershrada@i.ua) про факти зловживань серед чиновників, проявах корупційних дій, порушення законних прав і свобод громадян, проблеми, що турбують громаду, ви долучитися до важливої спільної справи, яка допоможе відновити в нашому рідному місті народовладдя. Влада в місті має належати громаді й будь-які важливі для забезпечення життєдіяльності Першотравенська рішення мають прийматися виключно за її згоди.

P.S

На сьогодні ініціативу патріотично налаштованих першотравенців щодо створення подібної громадської організації підхопили активісти Павлограду та Тернівки, що відкриває перспективу створення регіонального громадського об`єднання, до складу якого увійдуть громадські організації міст Західного Донбасу.