Флаг Першотравенска      19 грудня 2015 року зареєстровано нову громадську організацію «Першотравенська народна рада», основною метою якої э захист інтересів першотравенської громади, у тому числі й членів цього громадського об`єднання, громадський контроль за законністю діяльності органів місцевого самоврядування та сприяння у боротьбі з корупцією.

Громадська організація була створена за ініціативи активістів, серед яких люди, які мають значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, депутати міської ради, підприємці, працівники культури, освітяни, пенсіонери та представники інших категорій населення. На установчих зборах, які відбулися 14 грудня, було обрано голову громадської організації «Першотравенська народна рада», його заступника, секретаря організації, членів правління та ревізійної комісії. Як зазначив голова громадської організації Віктор Рудих, засновники цього громадського об`єднання мають на меті об`єднати в своїх лавах однодумців, щоб на демократичній основі досягти рівноваги всіх політичних сил з урахуванням інтересів проукраїнських політичних партій, представники яких складають більшість в Першотравенській міській раді. Члени громадської організації сприятимуть продовженню всіх добрих справ, які були розпочаті в нашому місті протягом останнього року (ремонт доріг, внутрішньо квартальних проїздів, укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини, культури, підвищення соціальних стандартів та таке інше).

  • Сьогодні на законодавчому рівні громадські об`єднання мають дуже великі повноваження й говорити про те, що наче б то від нас нічого не залежить, принаймні, безпідставно. Наша організація об’єднує тих, кому не байдужа доля Першотравенська, хто щиро зацікавлений в його розвитку й готовий відстоювати інтереси громади на всіх рівнях — міському, обласному та державному. Слід зазначити, що ми працюємо і будемо працювати в тісній співпраці з депутатами міської ради від проукраїнських демократичних сил, – сказав Віктор Рудих.

За словами Віктора Івановича, з початку року за адресою вул. Чайковська, 16А (праве крило) запрацює громадська приймальня організації, куди можна буде звернутися з ініціативами щодо вирішення проблем забезпечення життєдіяльності міста та за допомогою у вирішенні особистих проблемних питань.