известные люди Першотравенска    Багато першотравенців з радістю помічають, що наше місто з кожним днем стає все більш упорядкованим: підтримується чистота на вулицях і всередині кварталів житлових будинків, облаштовуються клумби, будуються нові та реконструюються старі торгівельні павільйони, більш упорядкованими стають місця для збору сміття, з`являються нові зелені зони, приводяться до ладу місця відпочинку та таке інше. Першотравенськ набуває привабливості та сучасного архітектурного вигляду.

Цього року на утримання об’єктів благоустрою та озеленення міста спрямовано більше півтора мільйони бюджетних коштів.

У комунальній власності міста знаходиться 215 житлових будинків, у яких мешкає близько 30 тисяч жителів міста. З метою покращення умов проживання людей і підвищення якості житлово-комунальних послуг, удосконалення роботи міського житлово-комунального підприємства, міською радою затверджено програму «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства міста Першотравенська на 2015-2019 роки».

Дякуючи реалізації цієї Програми на сьогодні в МЖКП відсутня заборгованість по заробітній платі (станом на 1 червня 2014 року вона складала три місяці, або … млн грн), значно покращилися економічні показники підприємства, яке є основним надавачем комунальних послуг з теплопостачання, вивезення сміття, водопостачання та водовідведення.

Послуги з утримання багатоповерхових житлових будинків та прибудинкових територій надаються населенню міста приватними підприємствами «Комунальщик-1,2,3,4» (директори Назунцева О.Г., Гелетчук А.П., Новікова О.В., Колеснік Н.А.) . Останнім часом їх робота з благоустрою та упорядкування територій значно активізувалася. Крім того, на виконання міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства» з початку року власними коштами цих приватних підприємств вже проведено поточні ремонтні роботи та виконані заходи з благоустрою на загальну суму 392,5 тис. грн. Робота у цьому напрямку активно продовжується.

Відповідальність за порядок у Першотравенську, в першу чергу, покладено на працівників комунальних служб міста. Проте не слід забувати, що за порядок у нашому спільному домі відповідає кожен із нас. І саме від кожного з нас залежить, яким бути Першотравенську в майбутньому.