известные люди Першотравенска    61 рік. Для людини це майже прожите життя, а для міста — це тільки початок. У 1954 році в степах Західного Донбасу з’явилося маленьке селище з назвою Шахтарське. Селище стрімко зростало. Будувалися шахти, будинки, дитячі садки і школи, народжувалися діти, і ось уже маленькому селищу — мало повітря, мало місця…

Травень… Буйно квітнуть дерева та квіти. Саме цьому місяцю ми вдячні за назву нашого рідного міста, яке з маленького селища виросло в тепле, затишне і зелене шахтарське містечко — Першотравенськ.

31 травня наше місто святкує свій черговий День народження. На сьогодні Першотравенськ – це місто з потужним виробництвом і розвинутою соціальною інфраструктурою. Вугільні підприємства, ремонтно-механічний завод, медичні заклади, школи, дитячі садочки, гірничій ліцей, школа естетичного виховання, дитячо-юнацька спортивна школа, заклади культури, спортивні споруди, квітучі вулиці і паркові зони – все це сучасний Першотравенськ. Але історію міста пишуть люди, завдяки їхньому розуму і наполегливій праці Першотравенськ живе і розвивається. Жителі нашого містечка – як одна велика дружня родина. Кожен з нас переймається долею свого міста. Кожен з нас живе його сьогоденням та мріє про його щасливе майбутнє.