Акция в Першотравенске     Чергову благодійну акцію для збору коштів на потреби наших бійців, які відстоюють незалежність та суверенітет України, перебуваючи в зоні проведення АТО, організувала міська влада 21  березня 2015 року в Будинку культури «Шахтар».

   Розпочалася акція зранку благодійним ярмарком за участю аматорів народного мистецтва «Гармонія», учнів Гірничого ліцею та вихованців ЦДТ «Надія», які продавали вироби та випічку власного виробництва.

   Під час благодійного концерту міський голова Віктор Рудих, виступаючи перед присутніми в залі, зазначив, що першотравенці з розумінням та співчуттям ставляться до проведення отаких заходів, бо хлопцям, які беруть участь в антитерористичній ситуації на Сході України, набагато важче, ніж нам всім в нинішній ситуації. Він висловив найголовніше побажання, щоб військові дії в Донецькій та Луганській областях якнайшвидше закінчилися і в Україні запанував мир.

     Художні колективи будинків культури «Шахтар» та «Україна» підготували змістовну концертну програму патріотичного спрямування.

Смотреть фотоотчёт здесь

       В рамках благодійної акції  було зібрано коштів на загальну суму 11 500 грн., які будуть передані на потреби учасників АТО у ті військові підрозділи, де несуть службу бійці з Першотравенська.