Horoshilov15 вересня 2015 року на 85-му році життя після тривалої хвороби пішов з життя Почесний громадянин Першотравенська, учасник війни, ветеран праці, першобудівник міста Хорошилов Іван Свиридович.

Іван Свиридович народився 27 квітня 1931 року у селі Миколаївка Петропавлівського району. Після закінчення ФЗН працював слюсарем-збірником металоконструкцій на заводі в Дніпропетровську. Після служби в армії у 1958 році він влаштувався на роботу в ШБУ № 8 арматурником. Організував і очолив комплексну бригаду арматуро-бетонників. В Західному Донбасі його бригада будувала всі шахти і складні об’єкти: фундаменти і будівлі вентиляторних установок, підіймальних машин, великих водяних резервуарів, насосних установок. Саме його бригаді було доручено виготовлення залізобетонних конструкцій для промислових будівель та житлових будинків. Досвід і передові методи «Бригади Хорошилова» брали на озброєння усі будівельники України. Зі своєю бригадою І.С. Хорошилов працював протягом 43 років, будуючи Західний Донбас.

Іван Свиридович – Заслужений будівельник України, кавалер орденів «Знак пошани», «Дружби народів», Трудового Червоного Прапору. Пам’ять про нього вписана золотими літерами і буде жити назавжди в місті Першотравенську і у всьому Західному Донбасі.

М.Я. Білецький від імені колег по роботі