фото Ках11 травня о 15 годині у місцевому палаці культури відбулася зустріч представників місцевої влади, профспілки працівників освіти України, педагогів та батьків Нової Каховки.

В ході зустрічі координаційна група, яку складають заступник міського голови Сироватко Володимир Миколайович, голова профспілки освітян Захарченко Тамара Миколаївна, вчитель ЗОШ № 1 Рябінін Валерій Васильович та батьки учнів ЗОШ № 8, відзвітували про свій візит до Міністерства Освіти України. Вони повідомили, що наразі продовжується активна співпраця з Міністерством, і щоб виправити ситуацію, яка виникла в освітній галузі міста, всім педагогам, керівникам шкіл, батькам необхідно згуртуватися, захищати і відстоювати свої права.

Також на зустрічі активно виступали ЗОШ № 1, ЗОШ № 4 та ліцею. Вони висловили впевненість, що дії місцевої влади є незаконними. Адже змінювати фінансування освіти міста та зменшувати розмір надбавки за престижність праці вчителю не входить у її компетентність. Тому педагоги звертаються до представників влади міста із вимогою не втілювати їх задум у життя, інакше вони будуть вимушені вдатися до крайніх дій.

Батьки учнів ЗОШ № 8 також виразили переконання, що реформи, які проводяться у школах, ні яким чином не можуть погіршувати якість освіти. Що самостійно обрати навчальний заклад для своєї дитини — є особистим правом кожного громадянина України. І якщо учень вже навчається у спеціалізованій школі, влада повинна гарантувати, що статус школи не зміниться.

Усі присутні виразили готовність до активної подальшої співпраці і переконання, що тільки об’єднавшись ми зможемо змінити наше місто, нашу країну на краще!

Загалом, зустріч тривала близько півтори години і була дуже жвавою, адже усі питання є актуальними та такими, що стосуються чи не кожного громадянина Нової Каховки.