Заклади культури    2 жовтня 2015 року освітяни міста зібралися на урочистому зібранні, присвяченому Дню працівників освіти. Міський голова Віктор Рудих привітав вчителів загальноосвітніх шкіл, вихователів дитячих садків та працівників позашкільних виховних закладів, а також ветеранів освітньої галузі з професійним святом та щиро подякував їм за нелегку працю і самовідданість професії.

        — Кожен з нас згадує свого Вчителя — того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами, — підкреслив очільник міста, звертаючись до винуватців свята.

         Віктор Рудих зупинився і на цифрах, які засвідчують, як багато зроблено в освітній галузі за останній рік. Так, на утримання закладів освіти в 2015 році було використано більше 26 млн. грн. Близько 900 тис. грн. направлено на проведення поточних ремонтів школах та дитячих садках (відремонтовано мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення; виконано ремонти покрівель, фасадів, класів, вестибюлів, харчоблоків, їдалень, спортзалів, санвузлів і т.д., зроблений поточний ремонт доріг; замінені покриття підлог і застарілі дверні та віконні блоки на енергозберігаючі металопластикові). Протягом року за кошти державного та місцевого бюджетів було придбано матеріалів та обладнання більш ніж на 800 тис. грн. (на ці цілі в школи було спрямовано понад 600 тис. грн., в дитячі садки — понад 200 тис. грн.). Окрім цього, в нинішньому році була погашена кредиторська заборгованість по загальному фонду за 2013-2014 роки в сумі понад 800 тис. грн. та по спеціальному фонду за 2013-2014 навчальний рік — понад 200 тис. грн. На виплату матеріальної допомоги на оздоровлення педагогів спрямовано близько 700 тис. грн. У літній період 36 працівників закладів освіти відпочили на морській базі відпочинку «Червона гвоздика» у Запорізькій області, заплативши за відпочинок 20% вартості путівки (на ці цілі з міського бюджету було спрямовано близько 70 тис. грн.).

       Міський голова вручив нагороди кращим фахівцям освітньої сфери. За сумлінну й успішну працю, професіоналізм, педагогічну майстерність, любов і турботу про дітей, віддане служіння улюбленій справі та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами виконавчого комітету Першотавенської міської ради було нагороджено 7 освітян. 11 педагогічних працівників отримали Подяки міського голови. Серед нагороджених — вчителі, вихователі, керівники навчальних закладів, працівники позашкільних установ, школи естетичного виховання та гірничого ліцею.

      Багато теплих слів та найкращих побажань педагогам адресували також головний лікар обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова Сергій Риженко, начальник  міського відділу освіти Любов Косенко, генеральний директор  ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін та інші гості.

   Неоціненним подарунком для першотравенських освітян став святковий концерт артистів Дніпропетровської філармонії.