На приёме у мера   До міського голови на черговий прийом, який він провів 21 вересня, прийшли 20 першотравенців. Ними було піднято 20 питань. Переважна більшість заявників звернулася до очільника міста за матеріальною допомогою, двоє – за допомогою з приводу обрізки сухих гілок та облаштування під’їздів житлових будинків. Також були порушені питання стосовно працевлаштування, вирішення трудових спорів, виховання дітей, роботи виконавчого комітету тощо.

      Мешканка міста звернулася з проханням обрізати сухі гілки на тополі, яка росте на території дитячого садка «Казка», і при сильному вітрі гілки відламуються та падають, пошкоджуючи покрівлю житлового будинку та її балкон. Міський голова зобов’язав  директора МЖКП Віктора Вискрєбєнцева в найкоротші терміни вирішити це питання.

       Також на прийомі було порушено питання облаштування під’їзду житлового будинку. У однієї із заявниць, яка проживає на п’ятому поверсі, викликає занепокоєння те, що їх під’їзд обвішаний кабелем оператора мобільного зв’язку «Київстар», який абияк звисає вздовж стін і псує зовнішній вигляд під’їзду. На її думку, ця проблема хвилює багатьох мешканців житлових будинків, де Київстар підключив «Домашній Інтернет». Жінка попросила міського голову навести порядок в цьому питанні. Віктор Рудих доручив начальникові управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову створити відповідну комісію,  щоб вона розібралася в цій проблемі.

       Дев’ять жінок, переважно літнього віку, та двоє чоловіків попросили очільника міста надати їм матеріальну допомогу. Одні заявники посилалися  на скрутне становище, інші просили допомогу на лікування рідних. Віктор Рудих доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення Галині Коврижко допомогти їм оформити відповідні заяви.

        За словами Галини Миколаївни, всі заяви обов’язково будуть розглянуті комісією з надання матеріальної допомоги мешканцям міста Першотравенська. Саме комісія прийме остаточне рішення щодо надання матеріальної допомоги, враховуючи доходи громадян.

        По закінченні прийому очільник міста дав відповідні доручення для оперативного вирішення всіх піднятих питань.