Котельная     На  другому засіданні чергової 63-ї сесії Першотравенської міської ради, яке відбулось 10 вересня, директор Першотравенського МЖКП Віктор Вискрєбєнцев проінформував депутатів міської ради про стан підготовки котельних до опалювального періоду 2014-2015 років. Наведені керівником підприємства дані доволі оптимістичні.

Як повідомив Віктор Андрійович, 8 вересня у залі засідань виконкому Першотравенської міської ради під головуванням міського голови Віктора Рудих відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможця на проведення робіт з капітального ремонту газоходів котла №4 котельні  «Південна» та на  придбання і установку двох живильних і двох мережевих насосів. До складу комісії увійшли посадові особи виконкому, депутати міської ради та представники компанії ДТЕК. У конкурсі взяли участь три підрядні організації, які тижнем раніше надали на  розгляд комісії пакети зі своїми ціновими пропозиціями щодо виконання робіт та придбання обладнання для котла №4 котельні «Південна». Після детального опрацювання документів конкурсна комісія прийняла рішення, згідно якому роботи з капітального ремонту газоходів котла №4 котельні «Південна» буде виконувати організація «Укркотлосервіс». Право на придбання і установку двох живильних і двох мережевих насосів надано товариству з обмеженою відповідальністю «Ятрань». Компанія ДТЕК в рамках Стратегії соціального партнерства з містом Першотравенськом профінансує придбання матеріалів та виконання зазначених робіт. Згідно проектно — кошторисним документам ця сума складає 2,2 млн.грн. На сьогодні між виконавцями робіт та Першотравенським МЖКП вже укладено договори і ведуться означені  роботи.

Директор Першотравенського МЖКП також назвав строки виконання робіт на котлоагрегатах котельні «Південна». До початку опалювального періоду повністю будуть готовими котли №1 і №2. Капремонт котла №4 завершиться до кінця жовтня. Котел №3   планується відремонтувати до кінця року. На котельні «Центральна» підготовчі роботи йдуть до завершення і опалювальний період теплопостачальний об`єкт розпочне своєчасно. 21 вересня (згідно плану заходів підготовки міста до опалювального періоду 2015-2016 років) відбудеться засідання конкурсної комісії з визначення виконавця робіт з капітального ремонту котлоагрегату №3 котельні «Південна». На засіданні будуть відкриті пакети з ціновими пропозиціями учасників конкурсу. Після опрацювання наданих  документів (3-5 днів), комісія оголосить переможця конкурсу на виконання робіт з капітального ремонту газоходу, топки та циклону котлоагрегату №3 котельні «Південна». Виконання робіт буде оплачено за рахунок коштів міського бюджету. Сума вартості робіт також визначиться під час оголошення переможця конкурсу.