Першотравенські організації політичних партій    16 червня міський голова провів робочу нараду з керівниками бюджетних установ, під час якої було, зокрема, піднято питання щодо погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги працівниками бюджетної сфери.

        Віктор Рудих, звертаючись до присутніх в залі, акцентував увагу на необхідності термінового погашення існуючих боргів за спожиті тепло, воду та вивезення твердих побутових відходів, оскільки, станом на 1 червня 2015 року, населення Першотравенська, з урахуванням минулих років, заборгувало міському житлово-комунальному підприємству близько 14 млн. грн., а борг приватних підприємств складає понад 1 млн. грн.

         Очільник міста зазначив, що борг МЖКП за вугілля, використане протягом опалювального періоду 2014-2015 років, становить на сьогодні 3,4 млн. грн. І це при тому, як наголосив Віктор Іванович, що підприємство на сьогодні сплатило ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» за отриману вугільну продукцію 60% її вартості, тоді як у оплата за вугілля в минулі роки була в рази нижчою.

         — Якщо цей борг не буде погашений МЖКП до кінця поточного року, тоді у підприємства можуть виникнути проблеми із закупівлею вугільної продукції під час опалювального періоду 2015-2016 років. А цього допускати ні в якому разі неможливо, бо місто має отримувати належне тепло в зимовий період, — резюмував міський голова.